jazyky

 • Čeština
 • English
 • Русский

Restaurace a salónek

Restaurace s terasou

Restaurace v rekreačním zařízení Bonětice je určena k občerstvení ubytovaných hostů. V chatkách není možné vařit (k dispozici je pouze varná konvice a lednice). Z tohoto důvodu je zapotřebí si snídaně a obědy předem objednat v restauraci (den předem), popřípadě telefonicky den před příjezdem dohodnout i výběr jídla.Vaříme pouze objednané porce.

Menu se skládá z:

 • polévky s pečivem (dle denní nabídky)
 • hlavního jídla s přílohou (dle denní nabídky)
 • dezertu (dle denní nabídky)

  K pití nabízíme nealkoholické i alkoholické nápoje - dle nápojového lístku bez objednávek. (například točené pivo, točená kofola apod.)
  Ceníky jídla a pití jsou k dispozici v restauraci. Lze dohodnout i změny v nabídce jídel.
  Před každou chatkou je ohniště a v areálu jsou dvě udírny, z tohoto důvodu večeře nevaříme.
  Rekreanti rádi grilují, opékají i udí různá masa, popřípadě ryby, které si chytí v rybníce Dlouhý (Bonětický).

 •  

  Salónek

  Nabídka pro firmy
  Hledáte-li místo, kde strávit příjemný víkend se svými spolupracovníky, Bonětice jsou výborným místem pro team-building menších firem. Ke školením, konferencím a firemním prezentacím je k dispozici salónek, který se nachází v hlavní budově. Salonek pojme momentálně cca 15 lidí.
  Co dělat, když prší
  Náš salónek vám poskytne utočiště i za špatneho počasí, můžete si zde zahrát některou ze společenských her s kamarády, nebo se podívat na zprávy či celovečerní film v televizi.
  Stylově strávený večer
  V salónku se nachází krásný krb a bar, nabízí se tak možnost strávit příjemný večer pozorováním plamenů za zvuku praskajícího dřeva v krbu. Jen si představte možnost zapálit si doutník a u sklenky dobrého pití se bavit s přáteli.

  ×
  Show
  Milí hosté,

  započali jsme rozsáhlou rekonstrukci areálu Bonětice, abychom vám mohli v budoucnu přinést ještě kvalitnější služby a větší pohodlí. Znamená to však, že v sezóně 2024 bude areál uzavřen. Doufáme v opětovné otevření v roce 2025. Děkujeme za pochopení a doufáme, že nám zachováte svou přízeň.

  Tým RS Bonětice