jazyky

  • Čeština
  • English
  • Русский

 

 

Nabízíme Vám příjemné ubytování v apatrmánech na břehu Bonětického rybníka.

Celkem je k dispozici 8 apartmánů ve 4 chatkách. Každá chatka má vlastní molo, které ocení zejména rybáři, ale i hosté, kteří ho využijí k nástupu do loďky, která je též k dispozici zdarma ke každé chatě ( dva apartmány ). Molo lze samozřejmě využít také jen k příjemným posezením u vody. V areálu se lze bezplatně připojit na WI-FI. Standardní zařízení – lednice, rychlovarná konvice, lůžkoviny. Povlečení lze vyzvednou za poplatek. Fotky jsou ilustrační.

Apartmány č. 1, 2,7, 8 – max pro 6 osob

Vybavení:  ložnice, obývací pokoj, předsíňka, sociální zařízení včetně sprchy s teplou vodou, zastřešená veranda se zahradním nábytkem, molo s loďkou. Apartmány jsou vytápěny. Zařízení apartmánů je standardní včetně lednice a lůžkovin bez nádobí. 

 

Apartmán č. 1

Apartmán č. 2

Apartmán č. 7

Apartmán č. 8

Apartmány č. 3, 4 – max pro 5 osob

Vybavení: ložnice, obývací pokoj, předsíňka,  sociální zařízení včetně sprchy s teplou vodou, zastřešená veranda se zahradním nábytkem, molo s loďkou. Apartmány jsou vytápěny. Zařízení apartmánů je standardní včetně lednice a lůžkovin bez nádobí.

Apartmán č. 3

Apartmán č. 4

Apartmány č. 5, 6 - max pro 4 osoby

Vybavení: dvě ložnice, obyvací pokoj , sociální zařízení včetně sprchy s teplou vodou, zastřešená veranda se zahradním nábytkem, molo s loďkou. Apartmány jsou vytápěny a mají minikuchyňku základní nádobí včetně varné konvice. Zařízení apartmánu je standardní včetně lednice a lůžkovin.

Apartmán č. 5

Apartmán č. 6

×
Show
Milí hosté,

započali jsme rozsáhlou rekonstrukci areálu Bonětice, abychom vám mohli v budoucnu přinést ještě kvalitnější služby a větší pohodlí. Znamená to však, že v sezóně 2024 bude areál uzavřen. Doufáme v opětovné otevření v roce 2025. Děkujeme za pochopení a doufáme, že nám zachováte svou přízeň.

Tým RS Bonětice